سامانه قرعه کشی Lottery System

امروز، دركمپین های تبلیغاتی- اطلاع رسانی ، شركت ها به جهت معرفی و گسترش محصولات و خدماتشان از ابزارها و رسانه های گوناگونی بهره میبرند كه در این میان، تبلیغات پیامکی و برگزاری قرعه کشی با استفاده از سیستم های پیام کوتاه، مورد استفاده و استقبال آنها قرار گرفته است.

برترین مزیت این ابزار آن است كه با وزنی ناچیز قادر است حجم زیادی از اطلاعات را در قالبهای گوناگون ، در خود ذخیره كرده و به راحتی و به هر تعداد آنها را با دیگران به اشتراك بگذارد.

اهمیت این ابزار ارتباطی با كمی تامل و تعمق در این چشم اندازها درك می شود: امروزه تقریبا برایمان قابل باور نیست كه شخصی تلفن همراه نداشته باشد.

هر روز بارها و بارها و به بهانه های گوناگون گوشی خود را وارسی كرده و به صفحه نمایش آن نظری می اندازیم. صرفه جـویی در هـزینه هــای عملیاتی، نیروی انسانی، حذف هزینـه های گزاف در شیوه های اطلاع رسانی رایــج(كاغذ، هزینه های چاپ و غیره) ماندگاری و در دسترس بودن اطلاعات با قابلیت اشتراك گذاری در كسری از دقیقه !


شرکت هاماوران ، به عنوان برنامه نویس و مجری بزرگترین پروژه های پیام کوتاه و سیستم های قرعه کشی مبتنی بر پیام کوتاه در کشور اقدام به طراحی و پیاده سازی سامانه ای ویژه جهت برگزاری سیستم های قرعه کشی با پیام کوتاه نموده است .
امکانات
 •  
  قابلیت گروه بندی پیام های دریافتی به صورت دستی
 •  
  قابلیت درج پاسخ متفاوت برای گروهها
 •  
  قابلیت ارسال پیام زماندار
 •  
  امکان تحلیل پیامک های دریافتی بر اساس استان و شهرستان ارائه گزارشات آماری به صورت
            نموداری و عددی بر حسب تعداد پیامک های دریافتی از هر استان یا شهرستان
 •  
  مشخص کردن تعداد برندگان، بازه زمانی و انتخاب گروه و در صورت لزوم، سایر نیازهای کارفرما
نرم افزار تولید کد و قرعه کشی:
سیستم تولید کد جایزه، سریال یا پین، به صورت Unique (یکتا) جهت درج بر روی کالا و بانک اطلاعاتی سیستم سیستم قرعه کشی با استفاده از توابع رندوم، با قابلیت مشخص کردن تعداد برندگان، بازه زمانی و انتخاب گروه و در صورت لزوم، سایر نیازهای کارفرما

بخشنامه ها